Liofilizowana jagoda leśna, proszek

Liofilizowana jagoda leśna, proszek

JAGODA LEŚNA PROSZEK 100% OWOCU liofilizowana w opakowaniu 100g to pełnowartościowy i smaczny produkt nie tylko dla mistrzów wypieków. Jest gotowy do użycia od razu po otwarciu opakowania.

Liofilizowane jagody w proszku sprawdzą się jako naturalny barwnik i aromat do kremów, lukru czy bitej śmietany, ponadto urozmaicą wygląd wielu deserów, takich jak gofry czy rogaliki. Jagody leśne w proszku można również dodać do energetycznych koktajli i szejków na dobry początek dnia.

W procesie liofilizacji jagody zostały zamrożone, a następnie pozbawione wody. Dzięki temu można cieszyć się ich smakiem i aromatem przez długi czas oraz sięgać po nie w dowolnej porze roku. Proces liofilizacji umożliwia zachowanie wysokiej zawartości składników odżywczych – owoce są pożywne i mają intensywny smak oraz aromat.

Produkt nie zawiera dodatku cukru ani konserwantów, jest dostępny w wygodnym opakowaniu 100g. Jest odpowiedni również dla wegan.

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego
Poręczne opakowanie
Intensywny smak

To co najlepsze z natury!

Od blisko 30 lat dostarczamy Państwu orzechy i suszone owoce wyłącznie najlepszej jakości.

Wartości odżywcze

Jagoda leśna proszek liofilizowana, owoce poddane procesowi liofilizacji, pakowana w atmosferze ochronnej.

Produkt otrzymany w wyniku procesu liofilizacji. Liofilizacja polega na odwodnieniu owoców przez sublimacje lodu tj. przejście wody ze stanu stałego bezpośrednio w stan pary z pominięciem fazy ciekłej. Dzięki temu procesowi produkt zachowuje właściwości odżywcze i organoleptyczne.

Produkt bezglutenowy.

Alergeny: Produkt może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy oraz sezam

Wart. energ. 1135 kJ / 270 kcal 100na 100 g
Tłuszcz 1na 100 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0na 100 g
Węglowodany 30na 100 g
W tym cukry 30na 100 g
Błonnik 33na 100 g
Białko 6.3na 100 g
Sól 0na 100 g