Liofilizowana malina, proszek

Liofilizowana malina, proszek

MALINA PROSZEK 100% OWOCU liofilizowana w opakowaniu 100g to produkt naturalnie barwiący i nadający owocowy smak deserom i napojom. Natychmiast gotowy do spożycia po otwarciu opakowania.

Liofilizowany proszek malin to niezastąpiony dodatek do koktajli, smoothie, deserów, jogurtów, a także składnik wielu wypieków, jak muffiny czy rogaliki. W przeciwieństwie do świeżych owoców dłużej zachowuje większość walorów odżywczych. Można nim również udekorować desery.

W procesie liofilizacji maliny zostały zamrożone, a następnie pozbawione wody. Dzięki temu można cieszyć się ich smakiem i aromatem przez długi czas oraz sięgać po nie w dowolnej porze roku. Proces liofilizacji umożliwia zachowanie wysokiej zawartości składników odżywczych – owoce są pożywne i mają intensywny smak oraz aromat.

Produkt nie zawiera dodatku cukru ani konserwantów, jest dostępny w wygodnym opakowaniu 100g. Jest odpowiedni również dla wegan.

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego
Poręczne opakowanie
Intensywny smak

To co najlepsze z natury!

Od blisko 30 lat dostarczamy Państwu orzechy i suszone owoce wyłącznie najlepszej jakości.

Wartości odżywcze

Malina proszek liofilizowana, owoce poddane procesowi liofilizacji, pakowana w atmosferze ochronnej.

Produkt otrzymany w wyniku procesu liofilizacji. Liofilizacja polega na odwodnieniu owoców przez sublimacje lodu tj. przejście wody ze stanu stałego bezpośrednio w stan pary z pominięciem fazy ciekłej. Dzięki temu procesowi produkt zachowuje właściwości odżywcze i organoleptyczne.

Produkt bezglutenowy.

Alergeny: Produkt może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy oraz sezam

Wart. energ. 1250 kJ / 300 kcal 100na 100 g
Tłuszcz 4.6na 100 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0na 100 g
Węglowodany 36na 100 g
W tym cukry 29na 100 g
Błonnik 43na 100 g
Białko 7.9na 100 g
Sól 0.02na 100 g