Liofilizowana truskawka, grys

Liofilizowana truskawka, grys

TRUSKAWKA GRYS 100% OWOCU liofilizowana w opakowaniu 80g to smaczny i pełnowartościowy produkt o wszechstronnym zastosowaniu w kuchni, natychmiast gotowy do użycia po otwarciu torebki.

Liofilizowane truskawki grys mogą być użyte jako aromatyczny i smakowy dodatek do herbaty. lemoniady, wody, drinków, jako posypka do ciast, kremów, lukru. Wspaniale udekorują wszelkiego rodzaju desery, mogą być także składnikiem nadzień do ciastek oraz rogalików. Użyte jako posypka do gofrów, naleśników, jogurtów, owsianek, energetycznych szejków i koktajli, nadadzą potrawom efektowny wygląd.

W procesie liofilizacji truskawki zostały zamrożone, a następnie pozbawione wody. Dzięki temu można cieszyć się smakiem i aromatem owoców przez długi czas oraz sięgać po nie w dowolnej porze roku. Proces liofilizacji umożliwia zachowanie wysokiej zawartości składników odżywczych – owoce są pożywne, chrupiące i mają intensywny smak oraz aromat.

Produkt nie zawiera cukru, jest dostępny w wygodnym opakowaniu 80g. I odpowiedni również dla wegan.

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego
Poręczne opakowanie
Intensywny smak

To co najlepsze z natury!

Od blisko 30 lat dostarczamy Państwu orzechy i suszone owoce wyłącznie najlepszej jakości.

Wartości odżywcze

Truskawka liofilizowana grys poddana procesowi liofilizacji, pakowana w atmosferze ochronnej.

Produkt otrzymany w wyniku procesu liofilizacji. Liofilizacja polega na odwodnieniu owoców przez sublimacje lodu tj. przejście wody ze stanu stałego bezpośrednio w stan pary z pominięciem fazy ciekłej. Dzięki temu procesowi produkt zachowuje właściwości odżywcze i organoleptyczne.

Produkt bezglutenowy.

Alergeny: Produkt może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy oraz sezam

Wart. energ. 1463 kJ / 350 kcal 100na 100 g
Tłuszcz 1na 100 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0na 100 g
Węglowodany 70na 100 g
W tym cukry 46na 100 g
Błonnik 21na 100 g
Białko 4na 100 g
Sól 0.01na 100 g