Liofilizowana truskawka, proszek

Liofilizowana truskawka, proszek

TRUSKAWKA PROSZEK 100% OWOCU liofilizowana w opakowaniu 100g to smaczny i pełnowartościowy produkt o wszechstronnym zastosowaniu w kuchni, natychmiast gotowy do użycia po otwarciu torebki.

Liofilizowane truskawki w proszku mogą być użyte barwnik lub aromat do tortów, bez, a także kremów, lukru i bitej śmietany. Wspaniale udekorują wszelkiego rodzaju desery, mogą być także składnikiem nadzień do ciastek oraz rogalików. Użyte jako posypka do gofrów, naleśników, jogurtów, owsianek, energetycznych szejków i koktajli, nadadzą potrawom efektowny wygląd.

W procesie liofilizacji truskawki zostały zamrożone, a następnie pozbawione wody. Dzięki temu można cieszyć się smakiem i aromatem owoców przez długi czas oraz sięgać po nie w dowolnej porze roku. Proces liofilizacji umożliwia zachowanie wysokiej zawartości składników odżywczych – owoce są pożywne, chrupiące i mają intensywny smak oraz aromat.

Produkt nie zawiera cukru, jest dostępny w wygodnym opakowaniu 100g. I odpowiedni również dla wegan.

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego
Poręczne opakowanie
Intensywny smak

To co najlepsze z natury!

Od blisko 30 lat dostarczamy Państwu orzechy i suszone owoce wyłącznie najlepszej jakości.

Wartości odżywcze

Truskawka liofilizowana proszek poddana procesowi liofilizacji, pakowana w atmosferze ochronnej.

Produkt otrzymany w wyniku procesu liofilizacji. Liofilizacja polega na odwodnieniu owoców przez sublimacje lodu tj. przejście wody ze stanu stałego bezpośrednio w stan pary z pominięciem fazy ciekłej. Dzięki temu procesowi produkt zachowuje właściwości odżywcze i organoleptyczne.

Produkt bezglutenowy.

Alergeny: Produkt może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy oraz sezam

Wart. energ. 1463 kJ / 350 kcal 100na 100 g
Tłuszcz 1na 100 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0na 100 g
Węglowodany 70na 100 g
W tym cukry 46na 100 g
Błonnik 21na 100 g
Białko 4na 100 g
Sól 0.01na 100 g