Liofilizowana truskawka

Liofilizowana truskawka

TRUSKAWKA W PLASTRACH 100% OWOCU liofilizowana, w opakowaniu o gramaturze 15g – to znakomity sposób na przywołanie w dowolnym momencie jednego z ulubionych smaków lata.
Chrupiące plasterki o intensywnym smaku i naturalnym aromacie mogą z powodzeniem być wykorzystywane jako składnik lekkich deserów, domowych ciast oraz zdrowych koktajli. Stanowią także idealne dopełnienie ulubionego jogurtu czy musli.

Proces liofilizacji polega na mrożeniu truskawek i usuwaniu z nich wody – dzięki temu możliwe jest zachowanie zawartości składników odżywczych wyższej niż w przypadku klasycznego suszenia. Owoce są chrupkie i nie zawierają dodatku cukru ani konserwantów.

TRUSKAWKA W PLASTRACH 100% OWOCU liofilizowana to produkt bezglutenowy, wegański, o wysokiej zawartości błonnika pokarmowego. Owoce są gotowe do spożycia od razu po otwarciu opakowania, a do wyprodukowania 100g truskawki liofilizowanej wykorzystano 1 kg truskawki świeżej.

Produkt dostępny w wygodnym opakowaniu, z zapięciem strunowym.

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego
Poręczne opakowanie
Intensywny smak

To co najlepsze z natury!

Od blisko 30 lat dostarczamy Państwu orzechy i suszone owoce wyłącznie najlepszej jakości.

Wartości odżywcze

Truskawka liofilizowana plastry poddana procesowi liofilizacji, pakowana w atmosferze ochronnej.

Produkt otrzymany w wyniku procesu liofilizacji. Liofilizacja polega na odwodnieniu owoców przez sublimacje lodu tj. przejście wody ze stanu stałego bezpośrednio w stan pary z pominięciem fazy ciekłej. Dzięki temu procesowi produkt zachowuje właściwości odżywcze i organoleptyczne.

Produkt bezglutenowy.

Alergeny: Produkt może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy oraz sezam

Wart. energ. 1463 kJ / 350 kcal 100na 100 g
Tłuszcz 1na 100 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0na 100 g
Węglowodany 70na 100 g
W tym cukry 46na 100 g
Błonnik 21na 100 g
Białko 4na 100 g
Sól 0.01na 100 g