Liofilizowany ananas

Liofilizowany ananas

ANANAS W KAWAŁKACH 100% OWOCU liofilizowany, w opakowaniu o gramaturze 15g – to wygodny sposób na uatrakcyjnienie codziennego menu.
Naturalnie słodki smak ananasa sprawia, że owoc ten jest cenionym składnikiem deserów, wypieków i napojów. Bardzo dobrze komponuje się także z jogurtem, stanowiąc bazę pysznej przekąski lub pożywnego śniadania.

Liofilizacja to proces polegający na usunięciu wody z zamrożonych wcześniej produktów – dzięki temu owoce są chrupkie oraz mają intensywny smak i naturalny aromat. Zachowują też więcej cennych wartości odżywczych niż w procesie tradycyjnego suszenia.

ANANAS W KAWAŁKACH 100% OWOCU liofilizowany to produkt bezglutenowy, wegański, charakteryzujący się wysoką zawartością błonnika pokarmowego. Do wyprodukowania 100g ananasa liofilizowanego zużyto 0,7 kg ananasa świeżego.

Produkt dostępny w wygodnym opakowaniu, z zapięciem strunowym.

Wysoka zawartość błonnika pokarmowego
Poręczne opakowanie
Intensywny smak

To co najlepsze z natury!

Od blisko 30 lat dostarczamy Państwu orzechy i suszone owoce wyłącznie najlepszej jakości.

Wartości odżywcze

Ananasy liofilizowane kawałki poddane procesowi liofilizacji, pakowane w atmosferze ochronnej.

Produkt otrzymany w wyniku procesu liofilizacji. Liofilizacja polega na odwodnieniu owoców przez sublimacje lodu tj. przejście wody ze stanu stałego bezpośrednio w stan pary z pominięciem fazy ciekłej. Dzięki temu procesowi produkt zachowuje właściwości odżywcze i organoleptyczne.

Produkt bezglutenowy.

Alergeny: Produkt może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy oraz sezam

Wart. energ. 1588 kJ / 380 kcal 100na 100 g
Tłuszcz 0.7na 100 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0na 100 g
Węglowodany 84na 100 g
W tym cukry 70na 100 g
Błonnik 10na 100 g
Białko 3.6na 100 g
Sól 0.02na 100 g